18.10.2014 r. sobota WAŻNY MECZ

Kierownik klubu KS Legionovia Legionowo zaprasza na mecz w najbliższą sobotą. Poniżej zamieszczamy treść listu.

Trenerzy i kierownicy drużyn młodzieżowych.
W najbliższą sobotę o godzinie 14:00 nasza pierwsza drużyna gra na Stadionie Miejskim w Legionowie bardzo ważny mecz ligowy z Siarką Tarnobrzeg. Zmobilizujcie jak najwięcej chłopców z Waszych zespołów, żeby przyszli na mecz i pomogli naszym zawodnikom w zdobyciu trzech punktów.
Nasi zawodnicy będą mieli oczywiście darmowy wstęp na stadion, z każdą grupą może wejść również za darmo dwóch opiekunów (trener + kierownik).
Poza trzema zespołami (2003 B, 2004 A i 2005 A) wszyscy gramy swoje mecze w niedzielę, także dla pozostałych ekip - obecność obowiązkowa.
Bedziemy mieli jeden specjalnie wydzielony sektor na ten mecz.
Zbiórka o godzinie 13:30 przy bramie wjazdowej na Stadion.
Tomek Świerczewski

Do zobaczenia w sobotę. Nie zawiedźcie zawodników pierwszej drużyny. Bądźmy dwunastym zawodnikiem i razem pokonajmy Siarkę Tarnobrzeg !!!